Start ontruiming scoutinggebouw

Start ontruiming scoutinggebouw

Vrijdag 28 en zaterdag 29 maart zijn de eerste stappen gezet tot het leegruimen van ons eigen gebouw. Tussen de verkoolde resten zijn de spullen gehaald die schoongemaakt en gebruikt konden worden. Wederom pijnlijk hoe weinig nog maar echt te gebruiken is. Voor een aantal wederom een brok in de keel bij het betreden van het gebouw.
Veel spullen zijn in de container belandt. Tevens hebben we het ijzer in een aparte container opgeslagen.
De leden die op vrijdag en op zaterdag aanwezig waren hebben hard gewerkt om een begin te maken. De volgende stap is het schoonmaken van de spullen die bewaard kunnen worden.
De eerste stap is gezet, nu hopen we dat op korte termijn nog veel stappen gezet kunnen worden. Binnenkort zal een kraan de overige puin opruimen en dan kan het sloop en vervolgens de wederopbouw van start gaan.

IMG-20140330-WA0002 IMG-20140330-WA0003 IMG-20140330-WA0004