Zelf klussen aan het gebouw (story continues…)

Zelf klussen aan het gebouw (story continues…)

Afgelopen zaterdag zijn verschillende stafleden weer verder gegaan met de werkzaamheden voor de herbouw van het gebouw. Met name is er geverfd en geschuurd (zoals ook op de foto’s te zien), maar er zijn ook andere (kleinere?) werkzaamheden verricht, zoals het passen en meten van de keuken en het leggen van tegels. Bovendien stond de hele dag catering klaar voor de koffie en thee en tussendoor uiteraard een broodje.
Morgen zal weer een groep leden verder gaan met het klussen in en om het gebouw. Waarbij we nog willen vermelden dat we de mensen die door de weeks ‘s avonds en/of overdag zijn geweest natuurlijk niet willen vergeten! Samen komen we er! Hopelijk mogen we een ieder lid begroeten tijdens het┬áklussen!
Zie hier een korte foto impressie

IMG_0782 IMG_0789 IMG_0790 IMG_0791 IMG_0796 IMG_0800 IMG_0780